top of page
www 2698x352.jpg

 "MUZYCZNE ŚWIĘTA"  
Webinarium z zabawami muzycznymi i piosenkami o tematyce bożonarodzeniowej

Czas trwania: 1,5 godziny

Miejsce szkolenia: link do grupy szkoleniowej na Facebooku zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty

Co zrobić, aby czas świątecznych przygotowań był dla nas i dzieci jeszcze bardziej wyjątkowy i magiczny? To proste – zaśpiewajmy wspólnie klimatyczne piosenki bożonarodzeniowe, zatańczmy taniec Aniołków, przytupujmy do rytmu niczym pasterze maszerujący do stajenki lub pobawmy się w mikołajkowe, muzyczne zabawy! Te wszystkie aktywności (i jeszcze więcej!) znajdą się na szkoleniu „Muzyczne święta” – zapraszamy po ciekawe inspiracje do pracy z dziećmi.

NA WEBINARIUM...
... zaśpiewamy i zatańczymy do naszych autorskich piosenek o tematyce bożonarodzeniowej: "To Mikołaj Święty!", "Renifery".
... zagramy na instrumentach do naszej premierowej piosenki "Nadchodzą święta" oraz do znanych kolęd w nowych aranżacjach.
... zaproponujemy ciekawe zabawy z rekwizytami do autorskich piosenek "Worek z zabawkami" i "Nasza choinka".
... zaprezentujemy układy choreograficzne do wykorzystania podczas jasełek (m. in. "Taniec aniołów", "Pastuszkowie przytupują!").
... zapoznamy się ze świątecznymi zabawami muzyczno-ruchowymi z autorskimi podkładami fortepianowymi, dzięki którym dzieci będą mogły rozwijać poczucie rytmu i koordynację słuchowo-ruchową.

ZOBACZ ZWIASTUN

W skład pakietu szkoleniowego wchodzą:

- imienne zaświadczenie o udziale w szkoleniu,
- skrypt szkoleniowy w formie PDF (opisy zabaw i tańców, teksty piosenek, linki do utworów wykorzystanych podczas szkolenia, plansze graficzne i nuty z funkcjami harmonicznymi),
- autorskie utwory w formacie MP3 (wersje wokalno-instrumentalne oraz instrumentalne),
- dostęp do filmu szkoleniowego.

CENA SZKOLENIA:  55 ZŁ

Możliwość wystawienia faktury na życzenie.

 

Serdecznie zapraszamy

bottom of page